MCP23S18-E/MJ
Productnummer DigiKey
MCP23S18-E/MJ-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP23S18-E/MJ
Beschrijving
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
I/O-expanders 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
EDA/CAD-modellen
MCP23S18-E/MJ Modellen
Categorie
Stroom - uitgang bron/sink
25mA
Klokfrequentie
10 MHz
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C