MCP23S18T-E/MJ
Productnummer DigiKey
MCP23S18T-E/MJTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP23S18T-E/MJCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP23S18T-E/MJDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP23S18T-E/MJ
Beschrijving
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
I/O-expanders 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
EDA/CAD-modellen
MCP23S18T-E/MJ Modellen
Categorie
Stroom - uitgang bron/sink
25mA
Fabrikant
Microchip Technology
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C