MCP3002-I/P
Productnummer DigiKey
MCP3002-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP3002-I/P
Beschrijving
IC ADC 10BIT 8-PDIP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Bit Analoog naar Digitale Convertor 1, 2 Ingang 1 SA 8-PDIP
EDA/CAD-modellen
MCP3002-I/P Modellen
Referentietype
Supply
Spanning - voeding, analoog
2,7V ~ 5,5V
Spanning - voeding, digitaal
2,7V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal ingangen
1, 2
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)