MCP4018T-503E/LT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MCP4018T-503E/LT |
Beschrijving | IC DIG POT 50K SC-70-6 |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Digitale potentiometers 50k Ohm 1 circuit 128 taps I2C Interface SC-70-6 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | MCP4018T-503E/LT Modellen |
Categorie | Type geheugen Vluchtig |
Fabrikant Microchip Technology | Spanning - voeding 1,8V ~ 5,5V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tolerantie ±20% |
Status onderdeel Verouderd | Temperatuurcoëfficiënt (typ.) 150ppm/°C |
DigiKey programmeerbaar Niet geverifieerd | Type montage Opbouwmontage |
Taper Lineair | Apparaatpakket leverancier SC-70-6 |
Configuratie Potentiometer | Verpakking / doos 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
Aantal circuits 1 | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |