MCP4018T-503E/LT is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Microchip Technology
Op voorraad: 2.485
Gegevensblad
Similar
Analog Devices Inc.
Op voorraad: 4.426
Gegevensblad
Similar
Analog Devices Inc.
Digitale potentiometers 50k Ohm 1 circuit 128 taps I2C Interface SC-70-6
MCP4018T-503E/LT
Productnummer DigiKey
MCP4018T-503E/LTTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP4018T-503E/LTCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP4018T-503E/LTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP4018T-503E/LT
Beschrijving
IC DIG POT 50K SC-70-6
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
MCP4018T-503E/LT Modellen
Categorie
Type geheugen
Vluchtig
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerantie
±20%
Status onderdeel
Verouderd
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
150ppm/°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type montage
Opbouwmontage
Taper
Lineair
Apparaatpakket leverancier
SC-70-6
Configuratie
Potentiometer
Verpakking / doos
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Aantal circuits
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C