MCP4561-103E/MS
Productnummer DigiKey
MCP4561-103E/MS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP4561-103E/MS
Beschrijving
IC DIG POT 10K 8-MSOP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 10k Ohm 1 circuit 257 taps I2C Interface 8-MSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP4561-103E/MS Modellen
Categorie
Type geheugen
Niet-vluchtig
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Verpakking
Buis
Functies
Mute, selecteerbaar adres
Status onderdeel
Actief
Tolerantie
±20%
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
150ppm/°C
Taper
Lineair
Type montage
Opbouwmontage
Configuratie
Potentiometer
Apparaatpakket leverancier
8-MSOP
Aantal circuits
1
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Aantal taps
257
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C