MCP4561T-103E/MS
Productnummer DigiKey
MCP4561T-103E/MSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP4561T-103E/MSCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP4561T-103E/MSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP4561T-103E/MS
Beschrijving
IC DIG POT 10K 8-MSOP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Digitale potentiometers 10k Ohm 1 circuit 257 taps I2C Interface 8-MSOP
EDA/CAD-modellen
MCP4561T-103E/MS Modellen
Categorie
Type geheugen
Niet-vluchtig
Spanning - voeding
1,8V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Functies
Mute, selecteerbaar adres
Tolerantie
±20%
Temperatuurcoëfficiënt (typ.)
150ppm/°C
Apparaatpakket leverancier
8-MSOP
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Aantal taps
257
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C