MIC2005-1.2YM6-TR
Productnummer DigiKey
576-2589-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-2589-1-ND - Cut Tape (CT)
576-2589-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC2005-1.2YM6-TR
Beschrijving
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 P-kanaal 1,2A SOT-23-6
EDA/CAD-modellen
MIC2005-1.2YM6-TR Modellen
Stroom - uitgang (max.)
1,2A
Rds Aan (Typ)
70mOhm
Functies
Geregelde variatiesnelheid
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Spanning - belasting
2,5V ~ 5,5V