MIC2015-1.2YM6-TR
Productnummer DigiKey
576-2592-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-2592-1-ND - Cut Tape (CT)
576-2592-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC2015-1.2YM6-TR
Beschrijving
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 P-kanaal 1,2A SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MIC2015-1.2YM6-TR Modellen
Categorie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
Niet verplicht
Fabr.
Stroom - uitgang (max.)
1,2A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds Aan (Typ)
70mOhm
Status onderdeel
Actief
Type ingang
Niet-inverterend
Type schakelaar
Functies
Geregelde variatiesnelheid
Aantal uitgangen
1
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing (vast), te hoge temperatuur
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Uitvoerconfiguratie
Hoge zijde
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
P-kanaal
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Interface
Aan/uit
Verpakking / doos
Spanning - belasting
2,5V ~ 5,5V