MIC2289-34YML-TR
Productnummer DigiKey
576-1732-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-1732-1-ND - Cut Tape (CT)
576-1732-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC2289-34YML-TR
Beschrijving
IC LED DRVR RGLTR PWM 750MA 8MLF
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led-drivers IC 1 Uitgang DC DC regelaar Terugslagomzetter (boost) Analoog, PWM Dimmen 750mA (schakel) 8-MLF® (2x2)
EDA/CAD-modellen
MIC2289-34YML-TR Modellen
Categorie
Spanning - uitgang
34V
Fabrikant
Microchip Technology
Stroom - uitgang / kanaal
750mA (schakel)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie
1,2MHz
Status onderdeel
Actief
Dimmen
Analoog, PWM
Type
DC DC regelaar
Toepassingen
Achtergrondverlichting
Topologie
Terugslagomzetter (boost)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Interne schakelaar(s)
Ja
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
8-VFDFN blootliggende pad, 8-MLF®
Spanning - voeding (min.)
2,5V
Apparaatpakket leverancier
8-MLF® (2x2)
Spanning - voeding (max.)
10V