MIC37100-3.3WS
Productnummer DigiKey
576-1163-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC37100-3.3WS
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A SOT-223-3
EDA/CAD-modellen
MIC37100-3.3WS Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,5V @ 1A
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Buis
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Uitvoerconfiguratie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Aantal regelaars
1
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-3
Spanning - ingang (max.)
6V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V