NFM21PC104R1E3D
Productnummer DigiKey
490-2536-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-2536-1-ND - Cut Tape (CT)
490-2536-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM21PC104R1E3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 25V 0805
Gedetailleerde beschrijving
0.1 µF Doorvoercondensators 25V 2 A 30mOhm 0805 (2012 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM21PC104R1E3D Modellen
Categorie
Stroom
2 A
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Capaciteit
0.1 µF
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
25V