NFM18HC105C1C3D
Productnummer DigiKey
490-NFM18HC105C1C3DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NFM18HC105C1C3DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFM18HC105C1C3DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM18HC105C1C3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 0603
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Doorvoercondensators 16V 2 A 20mOhm 0603 (1608 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM18HC105C1C3D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom
2 A
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Capaciteit
1 µF
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte (max.)
0,028" (0,70mm)
Spanning - nominaal
16V