NFM18PC106D0J3L
Productnummer DigiKey
490-NFM18PC106D0J3LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NFM18PC106D0J3LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFM18PC106D0J3LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM18PC106D0J3L
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603
Gedetailleerde beschrijving
10 µF Doorvoercondensators 6,3V 4 A 20mOhm 0603 (1608 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM18PC106D0J3L Modellen
Categorie
Spanning - nominaal
6,3V
Stroom
4 A
Serie
DC-weerstand (DCR) (max.)
20mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Capaciteit
10 µF
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte (max.)
0,053" (1,35mm)