NFM15PC105D0J3D
Productnummer DigiKey
490-NFM15PC105D0J3DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NFM15PC105D0J3DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFM15PC105D0J3DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM15PC105D0J3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Doorvoercondensators 6,3V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM15PC105D0J3D Modellen
Categorie
Spanning - nominaal
6,3V
Stroom
2 A
Serie
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Capaciteit
1 µF
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)