NFM15PC474D0G3D
Productnummer DigiKey
490-NFM15PC474D0G3DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-NFM15PC474D0G3DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFM15PC474D0G3DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM15PC474D0G3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 4V 0402
Gedetailleerde beschrijving
0.47 µF Doorvoercondensators 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM15PC474D0G3D Modellen
Categorie
Stroom
2 A
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Capaciteit
0.47 µF
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
4V