NFM18PC105R0J3D
Productnummer DigiKey
490-6970-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6970-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6970-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM18PC105R0J3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Doorvoercondensators 6,3V 4 A 10mOhm 0603 (1608 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM18PC105R0J3D Modellen
Categorie
Stroom
4 A
DC-weerstand (DCR) (max.)
10mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Capaciteit
1 µF
Hoogte (max.)
0,035" (0,90mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
6,3V