NFM18PC224R0J3D
Productnummer DigiKey
490-8459-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-8459-1-ND - Cut Tape (CT)
490-8459-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NFM18PC224R0J3D
Beschrijving
CAP FEEDTHRU 0.22UF 6.3V 0603
Gedetailleerde beschrijving
0.22 µF Doorvoercondensators 6,3V 2 A 30mOhm 0603 (1608 metrisch), 3 PC-pad
EDA/CAD-modellen
NFM18PC224R0J3D Modellen
Categorie
Stroom
2 A
DC-weerstand (DCR) (max.)
30mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Capaciteit
0.22 µF
Hoogte (max.)
0,028" (0,70mm)
Tolerantie
±20%
Basisproductnummer
Spanning - nominaal
6,3V