MIC39100-2.5WS
Productnummer DigiKey
576-3374-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC39100-2.5WS
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A SOT-223-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MIC39100-2.5WS Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,63V @ 1A
Fabr.
Stroom - uitgang
Verpakking
Buis
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Uitvoerconfiguratie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Aantal regelaars
1
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-3
Spanning - ingang (max.)
16V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V