MIC39100-3.3WS
Productnummer DigiKey
576-1172-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC39100-3.3WS
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A SOT-223-3
EDA/CAD-modellen
MIC39100-3.3WS Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,63V @ 1A
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
16V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V