MIC39100-3.3WS-TR
Productnummer DigiKey
MIC39100-3.3WS-TR-ND - Tape & Reel (TR)
MIC39100-3.3WS-CT-ND - Cut Tape (CT)
MIC39100-3.3WS-DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC39100-3.3WS-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A SOT-223-3
EDA/CAD-modellen
MIC39100-3.3WS-TR Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,63V @ 1A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
16V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V