MIC5209-3.3YS-TR
Productnummer DigiKey
576-1274-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-1274-1-ND - Cut Tape (CT)
576-1274-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5209-3.3YS-TR
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA SOT-223-3
EDA/CAD-modellen
MIC5209-3.3YS-TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
170 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
25 mA
PSRR
75dB (120 Hz)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
16V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-3
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 500mA