LM2937IMP-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LM2937IMP-3.3/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LM2937IMP-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM2937IMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2937IMP-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-4
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA SOT-223-4
EDA/CAD-modellen
LM2937IMP-3.3/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
20 mA
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Spiegelbeeldinsluiting, overtemperatuur, kortsluiting, stroompiek
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - ingang (max.)
26V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-4
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1V @ 500mA