MIC5232-1.8YD5-TR is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Rochester Electronics, LLC
Op voorraad: 10.003
Gegevensblad
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 10mA TSOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MIC5232-1.8YD5-TR
Productnummer DigiKey
MIC5232-1.8YD5-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5232-1.8YD5-TR
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 10MA TSOT-23-5
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MIC5232-1.8YD5-TR Modellen
Stroom - rust (Iq)
3 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
PSRR
55dB ~ 35dB (10Hz ~ 1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
7V
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
TSOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,3V @ 10mA