AP7331-18WG-7 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SOT-25
Diodes Low Dropout Regulators | Digi-Key Daily
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP7331-18WG-7
Productnummer DigiKey
AP7331-18WG-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
AP7331-18WG-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP7331-18WG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP7331-18WG-7
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT-25
Standaard levertijd fabrikant
36 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AP7331-18WG-7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
75 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
85 µA
PSRR
65dB (100 Hz)
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V