MIC5319-3.3YML-TR
Productnummer DigiKey
576-2867-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-2867-1-ND - Cut Tape (CT)
576-2867-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5319-3.3YML-TR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-TMLF
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 6-TMLF® (2x2)
EDA/CAD-modellen
MIC5319-3.3YML-TR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
150 µA
PSRR
70dB ~ 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
6-VDFN blootliggende pad, 6-TMLF®
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
6-TMLF® (2x2)
Spanningsuitval (max.)
0,4V @ 500mA