MIC5365-1.8YMT-TZ
Productnummer DigiKey
576-3946-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-3946-1-ND - Cut Tape (CT)
576-3946-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5365-1.8YMT-TZ
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-TMLF
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 4-TMLF® (1x1)
EDA/CAD-modellen
MIC5365-1.8YMT-TZ Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-UDFN blootliggende pad, 4-TMLF®
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
4-TMLF® (1x1)
Spanningsuitval (max.)
0,38V @ 150mA