MIC5365-3.3YMT-TZ
Productnummer DigiKey
MIC5365-3.3YMT-TZTR-ND - Tape & Reel (TR)
MIC5365-3.3YMT-TZCT-ND - Cut Tape (CT)
MIC5365-3.3YMT-TZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MIC5365-3.3YMT-TZ
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-TMLF
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 4-TMLF® (1x1)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MIC5365-3.3YMT-TZ Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
39 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-UDFN blootliggende pad, 4-TMLF®
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
4-TMLF® (1x1)
Spanningsuitval (max.)
0,31V @ 150mA