PIC12F1572-I/P
Productnummer DigiKey
PIC12F1572-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F1572-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC12F1572-I/P Modellen
RAM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Connectiviteit
LIN-bus, UART/USART
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)