PIC16F1827-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F1827-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1827-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 18-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F1827-I/P Modellen
Verpakking
Buis
RAM-grootte
384 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
18-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
18-DIP (0,300", 7,62mm)