PIC12F675-I/P
Productnummer DigiKey
PIC12F675-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F675-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC12F675-I/P Modellen
Fabr.
EEPROM-grootte
RAM-grootte
64 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 4x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Randapparatuur
POR, WDT
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)