PIC16F877A-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F877A-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F877A-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F877A-I/P Modellen
EEPROM-grootte
256 x 8
RAM-grootte
368 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x10b
Type oscillator
Extern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
40-PDIP
Verpakking / doos
40-DIP (0,600", 15,24mm)