PIC16F628A-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F628A-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F628A-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18DIP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 18-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F628A-I/P Modellen
Serie
EEPROM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
224 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
18-PDIP
Connectiviteit
UART/USART
Verpakking / doos
18-DIP (0,300", 7,62mm)