CSTLS10M0G53-B0
Productnummer DigiKey
490-1213-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSTLS10M0G53-B0
Beschrijving
CERAMIC RES 10.0000MHZ 15PF T/H
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 MHz Ceramic Resonators Ingebouwde condensator 15 pF ±0,2% 25 Ohms -20°C ~ 80°C Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSTLS10M0G53-B0 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Functies
Ingebouwde condensator
Fabrikant
Murata Electronics
Capaciteit
15 pF
Serie
Impedantie
25 Ohms
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 80°C
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Type montage
Through-hole
Type
Ceramic
Verpakking / doos
Radiaal - 3 kabels, 2,50mm afstand
Frequentie
10 MHz
Grootte / afmetingen
0,315" L x 0,118" B (8,00mm x 3,00mm)
Frequentiestabiliteit
±0,2%
Hoogte
0,236" (6,00mm)
Frequentietolerantie
±0,5%