CSTLS10M0G53Z-B0
Productnummer DigiKey
490-18252-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSTLS10M0G53Z-B0
Beschrijving
CERAMIC RES 10.0000MHZ 15PF T/H
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 MHz Ceramic Resonators Ingebouwde condensator 15 pF -0,4, +0,2% -40°C ~ 125°C Through-hole
EDA/CAD-modellen
CSTLS10M0G53Z-B0 Modellen
Capaciteit
15 pF
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Bulk
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Verpakking / doos
Radiaal - 3 kabels, 2,50mm afstand
Grootte / afmetingen
0,315" L x 0,118" B (8,00mm x 3,00mm)
Frequentie
10 MHz
Hoogte
0,236" (6,00mm)
Frequentiestabiliteit
-0,4, +0,2%
Basisproductnummer
Frequentietolerantie
±0,5%