PIC18F4550-I/P
Productnummer DigiKey
PIC18F4550-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F4550-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 18F Microcontrollers IC 8-bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC18F4550-I/P Modellen
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 13x10b
Type oscillator
Intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
48MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART, USB
Apparaatpakket leverancier
40-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, HLVD, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
40-DIP (0,600", 15,24mm)