PIC16F84A-04/P
Productnummer DigiKey
PIC16F84A-04/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F84A-04/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 4MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F84A-04/P Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
64 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
68 x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Type oscillator
Extern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Through-hole
Snelheid
4MHz
Apparaatpakket leverancier
18-PDIP
Randapparatuur
POR, WDT
Verpakking / doos
18-DIP (0,300", 7,62mm)