PIC16F616-I/SL
Productnummer DigiKey
PIC16F616-I/SL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F616-I/SL
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 14-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC16F616-I/SL Modellen
RAM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 8x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
14-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
14-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)