PIC16F676-I/SL
Productnummer DigiKey
PIC16F676-I/SL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F676-I/SL
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14SOIC
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 14-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC16F676-I/SL Modellen
Fabr.
EEPROM-grootte
RAM-grootte
64 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
14-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, WDT
Verpakking / doos
14-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)