PIC16F616T-I/ML is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 521
Gegevensblad
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
PIC16F616T-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F616T-I/ML-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F616T-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F616T-I/ML Modellen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz