PIC18F47Q84T-I/NHX
Productnummer DigiKey
150-PIC18F47Q84T-I/NHXTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-PIC18F47Q84T-I/NHXCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC18F47Q84T-I/NHXDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F47Q84T-I/NHX
Beschrijving
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40VFQFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 18F Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 40-VQFN (5x5)
EEPROM-grootte
1K x 8
Serie
RAM-grootte
12,5K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 35x12b SAR; D/A 1x8b
Type oscillator
Extern, intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
64MHz