MM5Z9V1ST1G
Productnummer DigiKey
488-MM5Z9V1ST1GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-MM5Z9V1ST1GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-MM5Z9V1ST1GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM5Z9V1ST1G
Beschrijving
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD523
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 9.1 V 500 mW ±2% Opbouwmontage SOD-523
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MM5Z9V1ST1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 nA @ 6 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±2%
Apparaatpakket leverancier
SOD-523
Vermogen - max.
500 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
15 Ohms