DLW31SN222SQ2L
Productnummer DigiKey
490-1070-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1070-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1070-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW31SN222SQ2L
Beschrijving
CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 2.2 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 1,2Ohm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLW31SN222SQ2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,2Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,083" (2,10mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Impedantie bij frequentie
2.2 kOhms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
200mA