PIC18F6490-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC18F6490-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F6490-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 18F Microcontrollers IC 8-bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
PIC18F6490-I/PT Modellen
RAM-grootte
768 x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
40MHz