PIC18LF6390T-I/PT is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
PIC PIC® 18F Microcontrollers IC 8-bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
PIC18LF6390T-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC18LF6390T-I/PT-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18LF6390T-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 64TQFP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC18LF6390T-I/PT Modellen
RAM-grootte
768 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
40MHz