PIC32CM5164LS00048-I/U5B
Productnummer DigiKey
150-PIC32CM5164LS00048-I/U5B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32CM5164LS00048-I/U5B
Beschrijving
IC MCU 512KB FLASH 48VQFN
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M23 Microcontrollers IC 32-bit 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC32CM5164LS00048-I/U5B Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
64K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,62V ~ 3,63V
Dataconvertors
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Kernprocessor
ARM® Cortex®-M23
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
48MHz