PIC32CM5164LS00048T-I/U5B | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PIC32CM5164LS00048T-I/U5B |
Beschrijving | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48VQFN |
Standaard levertijd fabrikant | 9 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | ARM® Cortex®-M23 null Microcontrollers IC 32-bit 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7) |
Fabr. | Soort programmageheugen FLASH |
Serie | EEPROM-grootte 8K x 8 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | RAM-grootte 64K x 8 |
Status onderdeel Actief | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 1,62V ~ 3,63V |
DigiKey programmeerbaar Niet geverifieerd | Dataconvertors A/D 14x12b; D/A 2x12b |
Kernprocessor ARM® Cortex®-M23 | Type oscillator Intern |
Kerngrootte 32-bit | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Snelheid 48MHz | Type montage Opbouwmontage, wettable flank |