PIC32CM5164LS00048T-I/U5B
Productnummer DigiKey
150-PIC32CM5164LS00048T-I/U5BTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-PIC32CM5164LS00048T-I/U5BCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC32CM5164LS00048T-I/U5BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32CM5164LS00048T-I/U5B
Beschrijving
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48VQFN
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M23 null Microcontrollers IC 32-bit 48MHz 512KB (512K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7)
Serie
EEPROM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
64K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,62V ~ 3,63V
Dataconvertors
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Kernprocessor
ARM® Cortex®-M23
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
48MHz