RN4871-I/RM130
Productnummer DigiKey
RN4871-I/RM130-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RN4871-I/RM130
Beschrijving
RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bluetooth Bluetooth v5.0 RF-transceivermodulen 2,4GHz Geïntegreerd, chip Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RN4871-I/RM130 Modellen
Categorie
Seriële interfaces
I2C, AIO, PIO, PWM, SPI, UART
Fabr.
Type antenne
Geïntegreerd, chip
Verpakking
Tray
Gebruikt IC / onderdeel
RN4871
Status onderdeel
Actief
Geheugengrootte
256kB flash, 32kB ROM, 24kB SRAM
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Spanning - voeding
1,9V ~ 3,6V
RF familie/standaard
Bluetooth
Stroom - inkomend
13mA
Protocol
Stroom - uitgaand
13mA
Modulatie
GFSK
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie
2,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C