VXM7-9032-25M0000000
Productnummer DigiKey
150-VXM7-9032-25M0000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
150-VXM7-9032-25M0000000CT-ND - Cut Tape (CT)
150-VXM7-9032-25M0000000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VXM7-9032-25M0000000
Beschrijving
CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 MHz ±20ppm Kristallen 50 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VXM7-9032-25M0000000 Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
50 Ohms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Type
MHz-kristal
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentie
25 MHz
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)
Frequentietolerantie
±20ppm